Koosseis

 

 

Lääne-Nigula Vallavolikogu on valimisõiguslike vallakodanike poolt valitud kõrgeim võimuorgan vallas. Koosseis valiti neljaks aastaks 15. oktoobril 2017.  

Valimistulemuste alusel jaotusid kohad 25-liikmelises volikogus järgmiselt:

Valimisliit Ühinenud Kogukonnad  14                            
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 6
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 3
Eesti Reformierakond 2

 

Volikogu esimees on Neeme Suur
Volikogu aseesimees on Laine Belovas

 

Vallavolikogu liikmete kontaktid

VALLAVOLIKOGU LIIKMED

 

 e-post:   volikogu@laanenigula.ee

Ees- ja perekonnanimi

Telefon     

E-post

Valimisnimekiri

Peeter Kallas

 

peeter.kallas@laanenigula.ee

Valimisliit Ühinenud Kogukonnad

Laine Belovas

 

laine.belovas@laanenigula.ee

Valimisliit Ühinenud Kogukonnad

Ülle Heinleht

516 0241

ylle.heinleht@laanenigula.ee

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond

Margus Laidmets

5340 8569

margus.laidmets@laanenigula.ee

Valimisliit Ühinenud Kogukonnad

Mai Jõevee

518 6857

mai.joevee@laanenigula.ee

Valimisliit Ühinenud Kogukonnad

Andres Kampmann

529 8118

andres.kampman@laanenigula.ee

Valimisliit Ühinenud Kogukonnad

Marge Kanna

5349 0867

marge.kanna@laanenigula.ee

Sotsiaaldemokraatlik Erakond

Tenno Laanemets

5650 2233

tenno.laanemets@laanenigula.ee

Valimisliit Ühinenud Kogukonnad

Elvo Leppmaa

518 5265

elvo.leppmaa@laanenigula.ee

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond

Lauri Lilleoks

5343 0708

lauri.lilleoks@laanenigula.ee

Valimisliit Ühinenud Kogukonnad

Kadri Lukk

5349 9039

kadri.lukk@laanenigula.ee

Valimisliit Ühinenud Kogukonnad

Toomas Tammeorg

 

toomas.tammeorg@laanenigula.ee

Valimisliit Ühinenud Kogukonnad

Leili Mutso

5400 5165

leili.mutso@laanenigula.ee

Sotsiaaldemokraatlik Erakond
 

Jaanus Mägi

518 4056

jaanus.magi@laanenigula.ee

Valimisliit Ühinenud Kogukonnad

Arvo Ninn

506 7521

arvo.ninn@laanenigula.ee

Sotsiaaldemokraatlik Erakond

Margus Ojamäe

501 1862

margus.ojamae@laanenigula.ee

Valimisliit Ühinenud Kogukonnad

Aivar Oruste

510 0755

aivar.oruste@laanenigula.ee

Sotsiaaldemokraatlik Erakond

Jüri Ott

520 9117

jyri.ott@laanenigula.ee

Valimisliit Ühinenud Kogukonnad

Einar Pärnpuu

505 8924

einar.parnpuu@laanenigula.ee

Valimisliit Ühinenud Kogukonnad

Jaanus Ratas

5340 0057

jaanus.ratas@laanenigula.ee

Eesti Reformierakond

Hardi Rehkalt

515 8237

hardi.rehkalt@laanenigula.ee

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond

Arvo Riisalu

520 5227

arvo.riisalu@laanenigula.ee

Valimisliit Ühinenud Kogukonnad

Neeme Suur

507 2228

neeme.suur@laanenigula.ee

Sotsiaaldemokraatlik Erakond

Oliver Tammemägi

5621 1069

oliver.tammemagi@laanenigula.ee

Sotsiaaldemokraatlik Erakond
 

Marek Topper

506 3960

marek.topper@laanenigula.ee

Eesti Reformierakond