VALLAVANEM

 
 
Ametikoht Teenistuja nimi Telefon E-post Vastuvõtuaeg
Vallavanem Mikk Lõhmus

472 0302

511 9343

 

arendusosakond

 
 
Ametikoht Teenistuja nimi Telefon E-post Vastuvõtuaeg
Arendus-ja turundusjuht Heli Randes

473 5050

Arendusnõunik Raina Jeeberg 472 0310

 

VALLAKANTSELEI

 
 
Ametikoht Teenistuja nimi Telefon E-post Vastuvõtuaeg
Vallasekretär Kersti Lipu
472 0303
Abivallasekretär-personalijuht Airi Läänemets 5331 5157
Õigusnõunik Andrus Post  
Registripidaja Helgi Laug
472 0300
 

 

eelarve-ja raamatupidamisosakond

Ametikoht Teenistuja nimi Telefon E-post Vastuvõtuaeg
Eelarve- ja raamatupidamise osakonna juhataja Piret Zahkna
473 5053
Vanemraamatupidaja Evi Peterson 479 5322
Vanemraamatupidaja Marika Kõiv 472 4657
Vanemraamatupidaja Mare Nõupuu

472 4657

Vanemraamatupidaja Reet Kuldmeri 472 5046

 

sotsiaalhoolekande OSAKOND

Ametikoht Teenistuja nimi Telefon E-post Vastuvõtuaeg

Sotsiaalhoolekande osakonna juhataja

abivallavanem

 
 
Lastekaitsespetsialist Tuuli Varik

472 0305

529 2463

Sotsiaaltöö spetsialist Maarika Maripuu

472 0306

526 8113

Sotsiaaltöö spetsialist Eva-Liisa Jaanisk

473 5052

5341 6266

Kultuuri-ja spordinõunik Varje Paaliste

472 4653

5646 9191

Sotsiaaltöö spetsialist Heidy Vaarask

472 4765

5620 4344

Sotsiaaltöötaja Riina Suursaar

472 5044

5344 7140

Sotsiaaltöö spetsialist Maire Koppelmaa 518 7159

 

majandusOSAKOND

Ametikoht Teenistuja nimi Telefon E-post Vastuvõtuaeg

Majandusosakonna juhataja

abivallavanem

Taivo Kaus
  512 7342
Teede-ja kommunaalnõunik Olev Peetris

472 0304

504 9561

Haldur Peeter Alekand 5330 2444
Haldur Liina Kaljuveer

 

 

ehitus - ja planeerimisOSAKOND

Ametikoht Teenistuja nimi Telefon E-post Vastuvõtuaeg

Ehitus-ja planeerimisosakonna juhataja

Heikki Salm
5191 0519
Maanõunik Sirje Selart 473 5056
Maa-ja planeerimisspetsialist Marika Meister 472 4354
Ehitusnõunik Marje Hiiesalu

472 0304

 

haridusOSAKOND

Ametikoht Teenistuja nimi Telefon E-post Vastuvõtuaeg

Haridusnõunik

Kaie Talving
472 4654
Haridusspetsialist    
Kultuuri-ja spordinõunik Varje Paaliste

472 4653

5646 9191

 

HARIDUSOSAKONna tugiteenuste keskus

Ametikoht Teenistuja nimi Telefon E-post Vastuvõtuaeg

Logopeed

 
 
Koolipsühholoog Kärt Lusmägi 5770 5505
Sotsiaalpedagoog    

 

kullamaa osavald

Ametikoht Teenistuja nimi Telefon E-post Vastuvõtuaeg

Osavalla vanem

Katrin Viks

472 4762

5380 3207

Osavallasekretär Lilith Raudsepp 472 4760
Majandusjuhataja Aare Lauren 472 4764
5656 8373

 

Martna OSAVALD

Ametikoht Teenistuja nimi Telefon E-post Vastuvõtuaeg

Osavalla vanem

Janno Randmaa

472 5045

5307 6824

Osavallasekretär Ade Pääbo 472 5041

 

Noarootsi OSAVALD

Ametikoht Teenistuja nimi Telefon E-post Vastuvõtuaeg

Osavalla vanem

Aivo Hirmo
509 6190
Osavallasekretär Pille-Riin Pruus 472 4350

 

Nõva OSAVALD

Ametikoht Teenistuja nimi Telefon E-post Vastuvõtuaeg

Osavalla vanem

Aivi Heinleht
472 4672
529 9364
Osavallasekretär Kadi Aasküla 472 4670